KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14313037
nr 1431 3037
Magnus Creutz
(1909-1989), Sverige
Blandteknik, Tält. Signerad a tergo, 24x31, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:31:39
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Magnus Creutz
Läs mer om Magnus Creutz